» Klauzula Informacyjna

Kontakt

  • Auto-Serwis Ogumienie-Myjnia "Monika Drężek"
    NIP: 742-134-39-36
  • E-mail:drezek@opony.mragowo.pl
  • Telefon89 741 51 91
    667 27 87 27
  • Godziny działania sklepupn - pt   7.00 - 17.00,
    soboty 7.00 - 14.00

Producenci

DębicaFirestoneGoodYearKabatKleberKormoranMatadorNexenOZKATaurusUniroyal

Klauzula Informacyjna

Klauzula Informacyjna odnośnie danych osobowych zbieranych przez

„Auto Serwis” Monika Drężek w celu zawarcia i realizacji umowy sprzedaży1. „Auto Serwis” Ogumienie – Myjnia Monika Drężek, 11-700 Mrągowo, ul. Jaworowa 2, NIP: 742-134-39-36, REGON: 280030834. „Auto Serwis” Monika Drężek informuje, że przetwarza Pani/Pana dane osobowe, otrzymane w celu zawarcia umowy sprzedaży lub świadczenia usług (dalej Umowa), w której dostawcą/odbiorcą jest „Auto Serwis” Monika Drężek.

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez „Auto Serwis” Monika Drężek, co oznacza w szczególności:

a) zawarcie i wykonanie wyżej wymienionej Umowy,

b) obsługę, dochodzenie i obronę w razie zaistnienia wzajemnych roszczeń.

 

3. Podstawą prawną przetwarzania przez „Auto Serwis” Monika Drężek Pani/Pana danych osobowych w celu wskazanym w ust. 2 powyżej jest:

a) wykonanie Umowy (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO), której realizację umożliwiają Pani/Pana dane;

b) prawnie usprawiedliwiony interes „Auto Serwis” Monika Drężek (zgodnie z art. 6. ust. 1 lit. f RODO) - w celu obsługi, dochodzenia i obrony w razie zaistnienia wzajemnych roszczeń;

 

4. Pani/Pana dane osobowe mogą być ujawniane przez „Auto Serwis” Monika Drężek podmiotom z nim współpracującym na podstawie zawartych przez „Auto Serwis” Monika Drężek umów, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych, w szczególności podmiotom świadczącym usługi obsługi informatycznej, obsługi księgowej oraz upoważnionym pracownikom zatrudnionym w „Auto Serwis” Monika Drężek.

 

5. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są przez okres obowiązywania Umowy, a także do czasu wygaśnięcia ewentualnych wzajemnych roszczeń wynikających z tej Umowy oraz wymaganego prawem okresu przechowywania akt osobowych.

 

6. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od „Auto Serwis” Monika Drężek dostępu do podanych danych osobowych, ich sprostowania np. w sytuacji gdy są nieprawidłowe lub niekompletne, a także ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

 

7. Do kontaktu w celu otrzymania dodatkowych informacji na temat danych osobowych przetwarzanych przez „Auto Serwis” Monika Drężek oraz procesów ich przetwarzania służy następujący adres email: drezek@opony.mragowo.pl

 

8. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl