» O firmie

Kontakt

  • Auto-Serwis Ogumienie-Myjnia "Monika Drężek"
    NIP: 742-134-39-36
  • E-mail:drezek@opony.mragowo.pl
  • Telefon89 741 51 91
    667 27 87 27
  • Godziny działania sklepupn - pt   7.00 - 17.00,
    soboty 7.00 - 14.00

Producenci

DębicaFirestoneGoodYearKabatKleberKormoranMatadorNexenOZKATaurusUniroyal

O firmie

Nasz zakład jest kontynuacją wulkanizacji „LENDZION”. 
Pierwszy serwis ogumienia Pan Konrad  uruchomił w roku 1992.


Wulkanizacja Lendzion na ul. Olsztyńskiej 9. 


Pierwszy zakład Pan Konrad Lendzion, ojciec obecnej właścicielki, otworzył w roku 1978. Był to zakład naprawy pojazdów oraz lakiernictwo samochodowe po wcześniejszej nauce w tym kierunku (zdobyciu wielu dyplomów rzemieślniczych) oraz pracy przy naprawie samochodów u swojego ojca.
Mijały lata i potrzeby mrągowskiego rynku wyznaczyły zapotrzebowanie na naprawy opon. Pan Lendzion wyszedł im na przeciw i w roku 1992 uruchomił wulkanizację na ul. Olsztyńskiej 9.
Znaleźli tam zatrudnienie obecni pracownicy uznawani jako najstarsi w naszym zakładzie oraz małżonek właścicielki MONIKI DRĘŻEK. Podczas rozbudowy zakładu pan Lendzion przekazał swą firmę córce co wiąże się ze zmianą nazwy oraz nowego miejsca powstania unowocześnionej firmy. Tak więc powierzając nam wykonanie jakiejkolwiek usługi naprawy lub wymiany ogumienia możecie być państwo przekonani iż wykonają ją ludzie, którzy pracują w swym zawodzie od wielu lat.
Świat idzie naprzód i nasza firma nie pozostaje w tyle. Częste modernizacje maszyn, szkolenia oraz wprowadzanie wszelkich nowinek samochodowych gwarantują wyższy standard świadczonych usług w porównaniu z firmami konkurującymi z nami.
Istniejemy już kilkanaście lat, zakład jest ciągle udoskonalany, rozwijany i zdobywa coraz więcej zadowolonych klientów.


Auto Serwis - Monika Drężek
Auto Serwis na ul. Jaworowej 2

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl